W naszej ofercie

w gamie naszych usług znajdą Państwo:

Kilka słów o Nas

Sklep „BMS”, znajdujący się na ulicy Staszica w Kwidzynie od ponad 25 lat dostarcza sprzęt do Państwa domów. Lodówki, pralki, zmywarki, telewizory, systemy HI- FI, meble i oświetlenie znanych i sprawdzonych producentów trafiają pod Państwa dachy.

Czytaj więcej

Opinie o nas

 • Jeśli chcą Państwo wyposażyć mieszkanie/dom, to tylko w sklepie BMS. Wszystko w jednym miejscu - wyposażenie kuchni, sprzęt do salonu i meble. Nie trzeba biegać po różnych sklepach.

  Julia Marcinkiewicz

 • Polecam sklep BMS! Miła obsługa, szeroki asortyment, konkurencyjne ceny – to wszystko powoduje, że robię zakupy tylko w tym miejscu.

  Marek Grabowski

 • Prowadzę małą restaurację. W BMS złożyłem bardzo duże zamówienie na profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Otrzymałem bardzo korzystną dla mnie ofertę - dobrej jakości produkty w przystępnej cenie. Polecam!

  Marian Kalejta

 • Od dłuższego czasu poszukiwałem nietypowego oświetlenia do mojego warsztatu. Nikt nie był w stanie spełnić moich oczekiwań. Odwiedziłem chyba wszystkie sklepy w okolicy i przypadkiem trafiłem do BMS. Obsługa tego sklepu bez problemu zamówiła towar, o który mi chodziło. Niedługo potem otrzymałem potrzebne mi lampy.

  Krystian Kijowski

 • Bardzo dziękuję za pomoc przy wyborze sprzętu do kuchni. Nie znam się zupełnie na takich urządzeniach, ale ekspedientka wszystko mi wytłumaczyła i jestem bardzo zadowolona. Sprzęt idealnie odpowiada moim potrzebom i zasobności portfela. Polecam BMS!

  Anna Jezierska

Kontakt

Staszica 23A, Kwidzyn

55 279 72 63

sklep@bmskwidzyn.pl